Usługi pogrzebowe – Warszawa i okolice

Wybierając nasze usługi pogrzebowe, mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc, obejmującą odebranie ciała zmarłego, realizację niezbędnych formalności, a także organizację godnej ceremonii pogrzebu. Zapewniamy pełne wsparcie przy załatwianiu wszelkich spraw z pochówkiem – wypełniamy zgłoszenia do ZUS i pozostałych placówek. Nasz numer telefonu jest dostępny całodobowo – możemy Państwu pomóc nawet wtedy, gdy zgon nastąpił w nocy lub w dzień wolny od pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że śmierć ukochanej osoby jest ogromnym szokiem dla całej rodziny, dlatego nasze usługi pogrzebowe w Pruszkowie, Brwinowie i Piastowie są gwarancją doskonałej organizacji i pełnego wsparcia w przeżywanej żałobie. Ze względu na to, że organizacja pogrzebów różni się w zależności od okoliczności zgonu, mogą Państwo liczyć na nasze doświadczenie w realizacji usług pogrzebowych w okolicach Warszawy.

Organizacja pochówku – Pruszków, Brwinów, Piastów, Warszawa

Do naszych obowiązków należy między innymi obsługa zarówno świeckich, jak i wyznaniowych pochówków na terenie powiatu pruszkowskiego. Możemy przeprowadzić również balsamację zwłok – zabieg polegający na konserwacji ciała zmarłego. Dzięki niemu możliwe jest zatrzymanie procesów gnilnych. W ten sposób zostaje przywrócony naturalny wygląd ciała. Wykonujemy także zabieg kremacji – oferujemy różnego rodzaju urny na prochy: ceramiczne, drewniane, kamienne, metalowe.

Mogą Państwo liczyć także na profesjonalne doradztwo w wyborze wieńców, wiązanek i trumien najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby cena usług pogrzebowych była zawsze dopasowana do możliwości finansowych naszych Klientów. Za każdym razem podchodzimy do pogrzebu indywidualnie, dzięki temu ceremonia zawsze będzie dostosowana do oczekiwań rodziny zmarłego.