Usługi pogrzebowe – Warszawa i okolice

W ramach usług pogrzebowych zapewnimy Państwu pełne wsparcie zarówno przy załatwianiu spraw związanych z pochówkiem, jak i przy dokonywaniu formalności urzędowych takich jak zgłoszenia do ZUS i innych placówek. Rozumiemy, że informacja o śmierci ukochanej osoby jest ogromnym szokiem. Jednocześnie jest to wydarzenie, które wymaga doskonałej organizacji i podejmowania kluczowych decyzji. Wiemy, że w żałobie nie jest to proste. Czasami ze względu na żal i trudne emocje jest to po prostu niemożliwe. Nie ma jednego schematu postępowania, a organizacja pogrzebów różni się w zależności od okoliczności zgonu.

Usługi pogrzebowe świadczymy całodobowo. Obsługujemy ceremonie pochówków zarówno wyznaniowych, jak i świeckich. Ponadto możemy przeprowadzić także balsamację zwłok, czyli zabieg konserwujący ciało zmarłego. Jego efektem jest zatrzymanie procesów gnilnych i przywrócenie naturalnego wyglądu ciała – tak, jakby osoba zmarła spała. Wykonujemy także zabieg kremacji zwłok i oferujemy różnego rodzaju urny na prochy, w tym m.in. ceramiczne, z drewna, kamienia naturalnego oraz z metalu. W sprzedaży mamy także trumny, wieńce i wiązanki.
Ponadto zajmujemy się także transportem zmarłych na terenie Warszawy i okolic, w tym miejscowości takich jak Piastów i Pruszków. Do przewozu zwłok używamy odpowiednio oznaczonych karawanów marek takich jak Pilato – Jaguar, Mercedes, Ford. Po przetransportowaniu trumny bądź urny na cmentarz zajmujemy się złożeniem prochów w grobie lub niszy urnowej.