Domy Pogrzebowe w Pruszkowie, Piastowie i Brwinowie – praca

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Pracowników na stanowiska:

Żałobnik

Zadania:

  • obsługa ceremonii pogrzebowych
  • eksportacja zmarłych do chłodni

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B - minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w pracy
  • znajomość topografii Warszawy, Pruszkowa i okolic będzie dodatkowym atutem
  • miejsce zamieszkania w Pruszkowie lub bliskiej okolicy mile widziane

Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż usług pogrzebowych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem biura
  • koordynacja działań logistycznych przy realizacji zleceń
  • kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, włoskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektywności pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dom Pogrzebowy Szadkowski
ul. Południowa 22, 05-804 Pruszków (dzielnica Gąsin obok cmentarza).

Możliwy kontakt telefoniczny w dni powszednie w godzinach 9.00 - 16.00: +48 533 318 733

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).