Działalność pogrzebowa na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolic

Prowadzimy zakłady usług pogrzebowych w Pruszkowie, Piastowie i Brwinowie, a działalnością pogrzebową na terenie Warszawy i okolic zajmujemy się już od 1985 roku. Jesteśmy najstarszą firmą pogrzebową w powiecie pruszkowskim. Świadczymy usługi pogrzebowe przez całą dobę. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji pochówku wyznaniowego oraz świeckiego. Zajmujemy się transportem zmarłych do własnego prosektorium, a także ich przygotowaniem do pogrzebu.

Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór trumien, urn, kwiatów i pozostałych akcesoriów. Posiadamy również własne kaplice i krematorium, a nasi pracownicy mają wszelkie uprawnienia do balsamowania ciała. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania związane z funkcjonowaniem naszych zakładów usług pogrzebowych w Piastowie, Pruszkowie i Brwinowie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Powierzenie nam wszelkich spraw organizacyjnych to gwarancja, że uroczystość pogrzebowa będzie miała niezwykle dostojny charakter. Warto wybrać nasze usługi, aby nie martwić się o przebieg i organizację ceremonii. W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim empatią i szacunkiem, dlatego potrafimy zrozumieć wszystkie oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani pomocą doświadczonej i renomowanej firmy, zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem usług pogrzebowych w powiecie pruszkowskim.

Zakład Pogrzebowy Szadkowski