Dom Pogrzebowy Szadkowski – Pruszków, Piastów, Brwinów, Warszawa i okolice

Jako najstarszy zakład pogrzebowy w powiecie pruszkowskim możemy Państwu zapewnić najwyższej jakości usługi i profesjonalną pomoc przez całą dobę. Robimy wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania. Nie pozostawiamy bliskich osoby zmarłej samych sobie, przy czym staramy się, aby te trudne chwile były czasem zadumy i wspomnień. Zajmujemy się organizacją pogrzebów i obsługą ceremonii wszelkich wyznań, w tym pogrzebów świeckich. Wasi bliscy zasłużyli na godny i uroczysty pochówek, który my potrafimy zorganizować.

Dewizą działania naszych zakładów pogrzebowych w Pruszkowie, Piastowie i Brwinowie są: najwyższa jakość usług, profesjonalizm oraz uczciwość.

Mariusz Szadkowski

Oferta Domu Pogrzebowego

Oferta naszego Domu Pogrzebowego obejmuje duży wybór trumien, urn, odzieży i innych akcesoriów przeznaczonych do pochówku tradycyjnego lub kremacyjnego. W ramach usług pogrzebowych zajmujemy się ciałem od momentu przygotowywania go do pochówku aż do chwili złożenia szczątek w grobie bądź niszy urnowej. Organizujemy dla Państwa pożegnanie zmarłych – w naszych kaplicach lub w sali pożegnań. Zajmujemy się także transportem trumny bądź urny do kościoła i na cmentarz. Dysponujemy nowoczesnymi karawanami takich marek jak: Jaguar, Mercedes, Ford, Fiat. Posiadamy własne krematorium i prosektorium, a ponadto zatrudniamy wykwalifikowanych tanatoprakserów do przeprowadzania zabiegu balsamacji ciała.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych usług i związanych z nimi kosztów podajemy na drodze indywidualnego kontaktu – telefonicznego, mailowego lub bezpośrednio w placówkach naszych zakładów pogrzebowych. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące oferty oraz doradzimy przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Zapraszamy do współpracy.

Dom Pogrzebowy Szadkowski – Pruszków, Piastów, Brwinów, Warszawa i okolice