Urny pogrzebowe metalowe

Urny pogrzebowe metalowe to absolutny kanon produktów funeralnych. Do ich produkcji najczęściej wykorzystuje się stal oraz mosiądz. To bardzo lekkie, estetyczne i rozciągliwe tworzywa, umożliwiające precyzyjną obróbkę mechaniczną, dzięki czemu dostępne modele wyróżniają się niezwykłą jakością wykonania. Urny pogrzebowe metalowe charakteryzują się także dużą trwałością i odpornością na wiele czynników środowiskowych. Są także wytrzymałe na większość uszkodzeń mechanicznych.

Jeżeli szukają Państwo najlepszych rozwiązań, zachęcamy do odwiedzenia naszych zakładów w Pruszkowie, Brwinowie i Piastowie. Zapewniamy, że spośród wielu urn pogrzebowych metalowych znajdziecie modele spełniające Wasze oczekiwania co do estetyki i jakości wykonania. Przywiązujemy wielką uwagę do detali – kładziemy nacisk, aby wszystkie oferowane urny pogrzebowe wyróżniały się niezwykłą trwałością i oryginalnością.

Urny metalowe z mosiądzu i stali

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno mosiężne, jak i stalowe urny pogrzebowe metalowe. Wyroby z mosiądzu są niezwykle wytrzymałe. Odpowiada za to stop miedzi oraz cynku. Do produkcji urn używa się także wielu innych pierwiastków, takich jak krzem, chrom, żelazo czy aluminium. Dzięki temu mosiądz może różnić się barwami. Najpopularniejsze odcienie to żółć, złoto, srebro, czerwień. Urny mosiężne wyróżniają się zarówno trwałością, jak i niezwykłą estetyką.

Zachęcamy do zapoznania się z różnymi modelami urn stalowych. To bardzo eleganckie i efektowne rozwiązania, często wybierane przez zwolenników bardziej minimalistycznych zdobień. Wszystkie urny pogrzebowe metalowe są poddawane malowaniu proszkowemu, dzięki czemu poszczególne modele różnią się zabarwieniem i zastosowanymi efektami matu, półmatu czy połysku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!