Urny pogrzebowe metalowe

Urny pogrzebowe metalowe to absolutny kanon produktów funeralnych. Do ich produkcji najczęściej wykorzystuje się stal oraz mosiądz. To bardzo lekkie, estetyczne i rozciągliwe tworzywa, umożliwiające precyzyjną obróbkę mechaniczną, dzięki czemu dostępne modele wyróżniają się niezwykłą jakością wykonania. Urny pogrzebowe metalowe charakteryzują się także dużą trwałością i odpornością na wiele czynników środowiskowych. Są także wytrzymałe na większość uszkodzeń mechanicznych.

Jeżeli szukają Państwo najlepszych rozwiązań, zachęcamy do odwiedzenia naszych zakładów w Pruszkowie, Brwinowie i Piastowie. Zapewniamy, że spośród wielu urn pogrzebowych metalowych znajdziecie modele spełniające Wasze oczekiwania co do estetyki i jakości wykonania. Przywiązujemy wielką uwagę do detali – kładziemy nacisk, aby wszystkie oferowane urny pogrzebowe wyróżniały się niezwykłą trwałością i oryginalnością.

Urny metalowe z mosiądzu i stali

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno mosiężne, jak i stalowe urny pogrzebowe metalowe. Wyroby z mosiądzu są niezwykle wytrzymałe. Odpowiada za to stop miedzi oraz cynku. Do produkcji urn używa się także wielu innych pierwiastków, takich jak krzem, chrom, żelazo czy aluminium. Dzięki temu mosiądz może różnić się barwami. Najpopularniejsze odcienie to żółć, złoto, srebro, czerwień. Urny mosiężne wyróżniają się zarówno trwałością, jak i niezwykłą estetyką.

Zachęcamy do zapoznania się z różnymi modelami urn stalowych. To bardzo eleganckie i efektowne rozwiązania, często wybierane przez zwolenników bardziej minimalistycznych zdobień. Wszystkie urny pogrzebowe metalowe są poddawane malowaniu proszkowemu, dzięki czemu poszczególne modele różnią się zabarwieniem i zastosowanymi efektami matu, półmatu czy połysku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Co wpływa na trwałość metalowych urn pogrzebowych?

Dostępne w naszym asortymencie metalowe urny pogrzebowe odznaczają się ogromną trwałością. Wykonane są z wysokiej jakości stali, zabezpieczonej przed korozją za pomocą malowania proszkowego. Urny pogrzebowe z metalu odporne są na agresywne warunki atmosferyczne. Oferujemy Państwu urny pogrzebowe z mosiądzu oraz ze stali, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Rozmaita stylistyka i staranne wykonanie ułatwi Państwu wybór produktu odpowiedniego do godnego przechowywania prochów Państwa bliskich.

Eleganckie urny pogrzebowe z metalowymi elementami

Poza metalowymi urnami na prochy możemy zaoferować Państwu eleganckie urny pogrzebowe z metalowymi elementami. Są to produkty, w których połączono drewno, kamień lub ceramikę z metalowymi zdobieniami. Warte uwagi są również pogrzebowe urny kompozytowe, które zdobione są metalowymi dodatkami oraz oryginalnymi dekorami. Wymagający Klienci, którym zależy na wyjątkowym upamiętnieniu zmarłej osoby, z pewnością znajdą w naszym asortymencie odpowiednią urnę na prochy.

Ręcznie malowane, metalowe urny dla zmarłych

Oferujemy Państwu unikatowe, ręcznie malowane, metalowe urny dla zmarłych. Precyzyjnie wykonane wzory odznaczają się wysoką estetyką. Niektóre urny z metalu zdobione są detalami z drewna. Metalowa pokrywa urny zazwyczaj zwieńczona jest krzyżem, lecz mamy również urny bez religijnych symboli. Dostępne u nas metalowe puszki na prochy zmarłego mają różnorodną pojemność. Staranność, z jaką stworzone zostały zdobnicze motywy na metalowych urnach pogrzebowych, czyni z tych przedmiotów dostojne miejsce spoczynku prochów zmarłych osób.