Urny pogrzebowe kompozytowe

Oferujemy urny pogrzebowe kompozytowe, które zostały wykonane z niejednorodnego materiału, złożonego z kamienia i utwardzonej żywicy – nietopliwej i nierozpuszczalnej. Dostępne urny charakteryzują się niezwykłą twardością, wodoszczelnością, wytrzymałością i odpornością na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Co ważne, urny pogrzebowe kompozytowe nie tracą swych rewelacyjnych właściwości nawet przy kontakcie z większością substancji chemicznych. Utwardzona żywica tworzy specjalną powłokę, dzięki której urny kompozytowe zniosą wiele uszkodzeń mechanicznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo urny o pojemności 3,3 l, 3,6 l, 4,5 l, 5 l.

Jakie są rodzaje urn kompozytowych?

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wiele interesujących modeli urn z kompozytu kamienno-żywicznego w wersji lakierowanej oraz matowej. Prowadzimy sprzedaż w Pruszkowie, Brwinowie i Piastowie urn pogrzebowych kompozytowych przypominających małe sarkofagi, efektowne szkatułki czy ozdobne dzbany. W asortymencie posiadamy urny w kolorze białym, piaskowym brązowym, bordowym, szarym oraz czarnym. Wielką popularnością cieszą się również urny kompozytowe zdobione białymi i czarnymi kryształkami.

Urny pogrzebowe kompozytowe stanowią tańszą alternatywę dla urn pogrzebowych kamiennych, również dostępnych w naszej ofercie, gdyż doskonale imitują marmur lub grafit. Prowadzimy sprzedaż urn kompozytowych, zaprojektowanych zgodnie z aktualnymi modami. Oferowane urny pasują do stylu minimalistycznego i tradycyjnego. Niektóre modele zostały wzbogacone o metalowe krzyżyki, uchwyty i subtelne ozdoby w postaci kwiatów czy liści. Florystyczna ornamentyka zdecydowanie podkreśli wyjątkowość każdej urny z kompozytu kamienno-żywicznego.

Estetyczne urny pogrzebowe z kompozytu

Dostępne w naszym asortymencie urny pogrzebowe z kompozytu mają estetyczny wygląd. Wyjątkowa staranność, z jaką zostały wykonane, sprawia, że doskonale imitują naturalny kamień. Misterne zdobienia i oryginalne dekory, którymi wzbogacone są pogrzebowe urny kompozytowe, czyni te przedmioty godnymi przechowywania prochów ludzkich. Nasz asortyment urn kompozytowych na prochy jest wyjątkowo kunsztowny. Różnorodne kształty, motywy zdobnicze oraz kolory urn z kompozytu pozwolą Państwu wybrać odpowiedni produkt. Jeśli jednak mają Państwo indywidualne oczekiwania co do wyglądu urny pogrzebowej, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Co decyduje o trwałości kompozytowych urn pogrzebowych?

Kompozytowe urny pogrzebowe są odporne na korozję oraz czynniki chemiczne. Na ich trwałość wpływa starannie opracowany skład kompozytu. W naszej ofercie mamy wysokiej jakości, kompozytowe urny na prochy, pochodzące od sprawdzonych producentów urn. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym asortymentem urn kamiennych. Urna pogrzebowa z kompozytu może być złożona w kolumbarium, grobie murowanym lub ziemnym. Kompozyt, z którego produkowane są urny pogrzebowe, nie ulega biodegradacji, dlatego prochy, które spoczywają w urnach kompozytowych, są bardzo dobrze zabezpieczone. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, dotyczące pogrzebowych urn z kompozytu, nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji.