Urny pogrzebowe kompozytowe

Oferujemy urny pogrzebowe kompozytowe, które zostały wykonane z niejednorodnego materiału, złożonego z kamienia i utwardzonej żywicy – nietopliwej i nierozpuszczalnej. Dostępne urny charakteryzują się niezwykłą twardością, wodoszczelnością, wytrzymałością i odpornością na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Co ważne, urny pogrzebowe kompozytowe nie tracą swych rewelacyjnych właściwości nawet przy kontakcie z większością substancji chemicznych. Utwardzona żywica tworzy specjalną powłokę, dzięki której urny kompozytowe zniosą wiele uszkodzeń mechanicznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo urny o pojemności 3,3 l, 3,6 l, 4,5 l, 5 l.

Jakie są rodzaje urn kompozytowych?

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wiele interesujących modeli urn z kompozytu kamienno-żywicznego w wersji lakierowanej oraz matowej. Prowadzimy sprzedaż w Pruszkowie, Brwinowie i Piastowie urn pogrzebowych kompozytowych przypominających małe sarkofagi, efektowne szkatułki czy ozdobne dzbany. W asortymencie posiadamy urny w kolorze białym, piaskowym brązowym, bordowym, szarym oraz czarnym. Wielką popularnością cieszą się również urny kompozytowe zdobione białymi i czarnymi kryształkami.

Urny pogrzebowe kompozytowe stanowią tańszą alternatywę dla urn pogrzebowych kamiennych, również dostępnych w naszej ofercie, gdyż doskonale imitują marmur lub grafit. Prowadzimy sprzedaż urn kompozytowych, zaprojektowanych zgodnie z aktualnymi modami. Oferowane urny pasują do stylu minimalistycznego i tradycyjnego. Niektóre modele zostały wzbogacone o metalowe krzyżyki, uchwyty i subtelne ozdoby w postaci kwiatów czy liści. Florystyczna ornamentyka zdecydowanie podkreśli wyjątkowość każdej urny z kompozytu kamienno-żywicznego.