Kompozytowe urny pogrzebowe

Kompozytowe urny pogrzebowe wykonane są z niejednorodnego materiału złożonego z kamienia i żywicy, która po utwardzeniu jest nietopliwa i nierozpuszczalna. Powierzchnie z niej powstałe są bardzo twarde. Charakteryzuje je wodoszczelność oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych i większości substancji chemicznych. Żywica zwiększa także wytrzymałość materiałów na uszkodzenia mechaniczne.

Urny z kompozytu kamienno-żywicznego dostępne są w naszej ofercie zarówno w wersji lakierowanej, jak i matowej. W sprzedaży mamy modele przypominające m.in. mały sarkofag, szkatułkę lub dzban. Urny dostępne są w kolorze białym, piaskowym, brązowym, bordowym, szarym i czarnym. Niektóre z nich doskonale imitują grafit lub marmur, dzięki czemu stanowią tańszą alternatywę urn pogrzebowych kamiennych. W naszej ofercie mamy modele minimalistyczne i wzbogacone o metalowe krzyżyki, uchwyty i delikatne ozdoby w kształcie kwiatów czy liści. Państwa uwadze polecamy także urny kompozytowe zdobione białymi i czarnymi kryształkami. Dostępne pojemności to: 3,3 l, 3,6 l, 4,5 l, 5 l,

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania i doradzimy przy wyborze odpowiedniego modelu urny.