Urny pogrzebowe drewniane

Oferowane przez nas urny pogrzebowe drewniane są wykonywane z twardego drewna, najczęściej dębowego i sosnowego, dzięki czemu wyróżniają się niezwykłą trwałością. Warto dodać, że do walorów użytkowych należy dodać także zalety związane z estetyką produktów. Urny drewniane są bardzo eleganckie i są częstym wyborem wśród zwolenników klasycznych i tradycyjnych rozwiązań.

Jakie urny drewniane warto wybrać?

W naszych zakładach w Brwinowie, Pruszkowie i Piastowie prowadzimy sprzedaż urn pogrzebowych drewnianych w kolorze jasnego, miodowego i ciemnego brązu. W asortymencie można znaleźć również wyroby o ciekawym, brązowo-bordowym zabarwieniu. Wybierając kształt i kolor urny, warto kierować się przede wszystkim indywidualnymi preferencjami. Gwarantujemy, że nasza bogata oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Z doświadczenia wiemy, że najchętniej wybierane są modele czarne oraz białe. Warto pamiętać, że urna powinna pasować zarówno do wieku, jak i płci czy gustu zmarłej osoby.

Jakie są rodzaje urn pogrzebowych drewnianych?

Do produkcji urn pogrzebowych drewnianych wykorzystuje się drewno sosnowe, dębowe, a także bukowe. W naszej ofercie znajdą Państwo urny nie tylko w naturalnym kolorze danego rodzaju drewna, lecz także w pozostałych odcieniach, takich jak: brąz, biel, orzech czy mahoń. Wszystkie produkty swoją estetykę zawdzięczają nie tylko precyzji wykonania, ale również pokryciu powierzchni specjalnym lakierem. Urny drewniane – w zależności od modelu – mogą mieć różne motywy i zdobienia. Do najpopularniejszych ornamentów należą krzyże i akcenty roślinne. Poszczególne urny różnią się także pojemnością.