Drewniane urny pogrzebowe

Drewniane urny pogrzebowe wykonywane są z twardego drewna, np. dębowego lub sosnowego, dzięki czemu charakteryzują się dużą trwałością. Ponadto bardzo elegancko się prezentują. W naszej ofercie znajdą Państwo urny drewniane w kolorze jasnego, miodowego i ciemnego brązu, a także o brązowo-bordowym zabarwieniu. Dużą popularnością cieszą się również modele czarne i białe. Kolor jest tu jednak kwestią gustu – nie istnieją zasady, którymi należałoby się kierować. Przyjmuje się, że urna powinna po prostu pasować do płci, wieku i upodobań zmarłego.

Większość urn drewnianych pokryta jest lakierem, który nie tylko nadaje im wyjątkowego blask, ale jeszcze bardziej zwiększa ich trwałość i oporność na ścieranie. W naszym domu pogrzebowym oferujemy modele o różnych pojemnościach: 3,4 l, 3,6 l, 4,5 l lub 5 l, zarówno z pasyjką, jak i bez. W sprzedaży mamy także drewniane urny na prochy z ozdobnym metalowym kwiatem ­­­w kolorze mosiądzu. Państwa uwadze polecamy również modele z otwieraną pokrywą i miejscem ma zdjęcie zmarłego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniej urny.