Urny pogrzebowe ceramiczne

Oferujemy urny pogrzebowe ceramiczne dostępne w wersji matowej i z połyskiem. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć wiele modeli: grafitowe, czarne, brązowe i oliwkowe. Prowadzimy sprzedaż urn pogrzebowych ceramicznych ze zdobieniami kwiatowymi, z drewnianym wiekiem, a także z krzyżem. Ich pojemność zależy od konkretnego rodzaju – średnio wynosi ona 4,5-5 litrów. Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o konkretnym modelu urny pogrzebowej ceramicznej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jakie są właściwości urn pogrzebowych ceramicznych?

Urny pogrzebowe ceramiczne wyróżniają się bardzo eleganckim wyglądem. Świetnie prezentują się w asyście przedmiotów utrzymanych w stylu minimalistycznym. Tego rodzaju urny pogrzebowe są wykonywane z wypalanej gliny. Wyróżnia je ogromna wytrzymałość na działanie wysokich temperatur oraz czynników chemicznych. Równie ważna jest ich naturalna odporność na ścieranie. Warto pamiętać, że ceramika to istotny materiał inżynierski, często wykorzystywany ze względu na wyjątkową twardość.

Urny pogrzebowe ceramiczne są produkowane nie tylko z gliny, ale także i kwarcu, skalenia, kaolinitu, tlenków glinu, tytanu, cyrkonu oraz węglików. Do ich produkcji używa się także majoliki, czyli specjalnej ceramiki pokrytej polewą ołowiowo-cynową. Każda urna ceramiczna to wyjątkowy przedmiot ceremonialny, dlatego ma zauważalne rozmiary. Jej wygląd został starannie przemyślany przez najlepszych projektantów, specjalizujących się w tworzeniu także i nowoczesnych wzorów, przełamujących wizualny schemat archetypowych urn.