Trumny kremacyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo trumny kremacyjne – pozbawione metalowych ozdób, uchwytów i krzyży. Nie są one pokryte lakierem i farbą, składają się ze specjalnych tworzyw, które ulegają całkowitemu spopieleniu. Trumny kremacyjne drewniane i kartonowe są poddawane spalaniu razem ze zwłokami, dlatego muszą być wykonane z wysokiej jakości i bezpiecznych materiałów. Jeżeli poszukują Państwo odpowiednich trumien kremacyjnych w Pruszkowie, Brwinowie i Piastowie, zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

Trumny kremacyjne drewniane i kartonowe – jakie różnice?

W naszym asortymencie posiadamy trumny kremacyjne drewniane wykonane z sosny – drzewa łatwopalnego. Wybierając ten przyjazny środowisku materiał, mogą mieć Państwo pewność, że cały proces spalania będzie w pełni ekologiczny. Nie generuje on bowiem zanieczyszczeń związanych ze spalaniem tworzyw sztucznych.

Alternatywnym rozwiązaniem są trumny kremacyjne kartonowe. Zostały one wykonane z prasowanej tektury. Ich największą zaletą jest niska cena, dlatego najczęściej stanowią wersję socjalną. Z doświadczenia jednak wiemy, że bliscy zmarłych rzadko się na nie decydują, wybierając trumny kremacyjne drewniane ze względu na odpowiedni szacunek wobec osoby zmarłej.