Akcesoria pogrzebowe

W naszych zakładach w Pruszkowie i Piastowie proponujemy Państwo duży wybór najwyższej jakości akcesoriów pogrzebowych niezbędnych do godnej organizacji pochówku. Nasza oferta obejmuje m.in. całuny z czystego lnu i bawełny, które można wykorzystać zarówno w przypadku tradycyjnego pogrzebu, jak i kremacji. Oferujemy także złote, srebrne i białe tabliczki urnowe z czarnymi napisami. Zapewniamy również fachową pomocą przy wyborze produktów.

Wśród naszych akcesoriów funeralnych znajdą Państwo także kamienne, kompozytowe, mosiężne oraz srebrne relikwiarze. Ponadto oferujemy też syntetyczne diamenty pamięci wykonywane z prochów osoby zmarłej. Proces ich wytwarzania trwa średnio od 6 do 8 tygodni, po czym są one szlifowane i oprawiane. Diamenty mogą Państwo osadzić w biżuterii np. w naszyjniku czy pierścionku, tak by pewną cząstkę bliskiej osoby mieć zawsze przy sobie. Wytwarzamy je w różnorodnych kształtach i kolorach (np. klasyczna biel, róż, błękit, żółć), a przy ich wydawaniu wystawiamy certyfikaty autentyczności. Koszt usługi uzależniony jest m.in. od wielkości kamienia.

Idea diamentów pamięci wywodzi się z USA. Ich pomysłodawcą i jednocześnie założycielem firmy LifeGem Memorials był Rusty Vanden Biesen, który nie chciał, by jego szczątki spoczęły w trumnie lub urnie. Pierwszy diament pamięci powstał z pukla ludzkich włosów i zapoczątkował produkcję nekrobiżuterii, która obecnie staje się coraz bardziej popularna w całej Europie.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy także na wszelkie dodatkowe pytania.